You are here: Schedules ... Practice Schedule ... Week of June 11
  Search


Week of June 11

Week of June 11
Field  Date Time Team and Coach 
Graham Monday June 11 6:00-6:55 1. Lynne Kinuthia U12B Gold Fleet
2. Jean Larbarie SrG Oxford
7:00-7:55 1. Kirk Lashbrook  SRG Chevaliers
2. John Kovacs U14B Redpath
Ike Bowness  Monday June 11 6:00-6:55 Field D. Rejean Pilon U10B Northern Sports
Field E. Jason Dashney U9G Vision Volleyball
Field F. Jason Dashney U9G Vision Volleyball
7:00-8:00 Field A.
Field B.
Field C.
Field D.
Field E.
Field F.
Tuesday June 12 6:00-6:55 Field D.
Field E.Tom Brotherston U10G Brownstone
Field F. Tom Brotherston U10G Brownstone
7:00-8:00 Field C.
Field D.
Field E.
Field F.
Wednesday June 13 6:00-6:55 Field E.
Field F.
7:00-8:00 Field D.
Field E.
Field F.
Thursday June 14 6:00-6:55 Field D. 
Field E.
Field F.
7:00-8:00 Field C.
Field D.
Field E.
Field F.
Amelia Tuesday June 12 7:30 -9:00 1. 
2. 
Wednesday June 13 7:30 -9:00 1.  Mike Mancari U12G Wrightway
2. Chris Cassidy U12G Eastside
ONR A Monday June 11 6:00-7:25 1. Steve Segiun U9B Development
2. Steve Segiun U9B Development
7:30-9:00 1. Lucas Jones U10B Kiwanis
2. Lucas Jones U10B Kiwanis
Thursday June 14 6:00-7:25 1. Wayne Smith G&P Welding U12 Boys
2. Wayne Smith G&P Welding U12 Boys
7:30-9:00 1. 
2. 
ONR B Monday June 11 6:00-7:25 1. Steve Segiun U9B Development
2. Steve Segiun U9B Development
7:30-9:00 1. 
2. 
Tuesday June 12 7:30-9:00 1. Faith Elijah 
2. Faith Elijah
Thursday June 14 6:00-7:25 1. Jean Larabie U10G CCC
2. Jean Larabie U10G CCC
7:30-9:00 1. Faith Elijah
2. Faith Elijah
ONR C Monday June 11 6:00-7:25 1.  Terry Amell U9G
2. Terry Amell U9G
7:30-9:00 1. Steve Johnson U14B No Frills
2. Steve Johnson U14B No Frills
Tuesday June 12 7:30-9:00 1. 
2. 
Wednesday June 13 7:30-9:00 1. 
2. 
Thursday June 14 7:30-9:00 1. 
2. 
ONR D Monday June 11 6:00-7:25 1. 
2. 
7:30-9:00 1. Steve Johnson U14B No Frills
2. Steve Johnson U14B No Frills
Tuesday June 12 7:30-9:00 1. 
2. 
Wednesday June 13 6:00-7:25 1. Christine Gauthier NB Police 
2. Christine Gauthier NB Police 
7:30-9:00 1. 
2. 
Thursday June 14 7:30-9:00 1. 
2. 
SOSC-C1 Thursday June 14 7:30 - 9:00 1. Rob Celebre U11 G Development
2. Rob Celebre U11 G Development
 NU  Wednesday June 13  7:30-9:00  1. 
       2.

 Saturday June 16  9AM-10:25 1. Jenn L'ami U11B Development
 10:30AM -11:55AM 1. Amy McKay U12G Development Team
 12PM-1PM 1. 


WordPress Tutorials
DNN Support