You are here: Schedules ... Practice Schedule ... Week of July 24 to July 30
  Search


Week of July 24 to July 30

 

Practice Schedule July 24th - July 30th      
       
Field  Date Time Team and Coach 
Graham Monday July 24 6:00-6:55 1. John Poeta  NBPA Sr Girls
      2. John Kovacs U12B  OPG
    7:00-8:00 1. Dan Asselin U14 Wrightway
      2. John Kovacs U12B OPG
Ike Bowness       
  Monday July 24 6:00-6:55 Field E.
      Field F.
    7:00-7:55 Field C. 
      Field D.
      Field E.
      Field F.
  Tuesday July 25 6:00-6:55 Field E.
      Field F 
    7:00-7:55 Field E. Rob Celebre U10G Developmental 
      Field F. Rob Celebre U10G Developmental
  Wednesday July 26 6:00-6:55 Field E.
      Field F.
    7:00-8:00 Field E.
      Field F.
  Thursday July 27 6:00-6:55 Field E.
      Field F.
    7:00-7:55 Field E.
      Field F.
Algonquin A      
  Monday July 24 6:00-6:55 1.
      2.
    6:55-7:55 1.
      2.
    7:55-8:55 1.
      2.
  Thursday July 27 6:00-6:55 1.
      2.
    6:55-7:55 1.
      2.
    7:55-8:55 1.
      2.
Algonquin B Monday July 24 6:00-6:55 1.
      2.
    6:55-7:55 1.
      2.
    7:55-8:55 1.
      2.
  Tuesday July 25 7:30-8:30 1.
      2.
  Thursday July 27 6:00-6:55 1.
      2.
    6:55-7:55 1.
      2.
    7:55-8:55 1.
      2.
Algonquin SS C  Monday July 24 6:00-6:55 1.
      2.
    6:55-7:55 1.
      2.
    7:55-8:55 1.
      2.
       
SOSC-A Monday July 24 6:00-6:55 1.
      2.
    7:00-7:55 1. Jen l'Ame U10 Development 
      2.
    8:00-8:55 1.
      2.
    9:00-9:55 1.
      2.
    10:00-11:00 1.
      2.
       
  Tuesday July 25 6:00-6:45 1.
      2.
  Wednesday July 26 6:00-6:45 1. Mike Blair U8G Kia
      2.
  Thursday July 27 6:00-6:55 1.Alyssa Couchie U12G Development Team
      2.Alyssa Couchie  U12G Redpath
    7:00-7:55 1.
      2.
    8:00-9:00 1.
      2.
       
Amelia Monday July 24 5:00-5:45 1. Jeremy Stevenson U11B Developmental 
       
ONR Monday July 24 7:30-9:00 1. Christian Popp U11 Boys G&P Welding
      2.
Tuesday July 25 7:30-9:00 1. Mikell Rogers U14B CCC
      2.
  Thursday July 27 6:00-6:55 1. Jean Larabie U8G Kiwanis
      2.
    7:00-8:00 1. Jean Larabie Sr Girls NSP
      2. Faith Elijah  U14B Turf King
       
SOSC-C1 Thursday July 27 7:30-9:00 1. Christian Popp U11B G&P Welding
      2.



WordPress Tutorials
DNN Support